10
paź

Co to jest sklep medyczny

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, gdzie niejedna jednostka ochrony zdrowia – od niewielkich gabinetów, przez przychodnie, aż po kliniki, może zaopatrzyć się w niezbędne produkty i aparaturę, jakie używane muszą być w codziennej pracy z osobami potrzebującymi interwencji lekarskiej.

Kupującym dla produktów oferowanych przez sklepy medyczne są nie tylko specjaliści medycyny wszystkich specjalizacji, jak i położne, salowe, rehabilitanci, pomoce stomatologiczne, jak również weterynarze. Każdego centrum materiałów medycznych wspiera w pracy zapewniając wysokiej klasy, najlepsze materiały medyczne i wyspecjalizowane akcesoria.

Co jest możliww kupić w hurtowni materiałów medycznych? Zaopatrzenie obejmuje produkty z kilkunastu medycznych dziedzin, które obejmują zarówno produkty tematów ogólnych, ale także środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, aż po sprzęt okulistyczny i dla ratownictwa medycznego.

Hurtownia materiałów i innego zaopatrzenia dla medycyny wspomaga również diagnostykę medyczną, mając w ofercie szeroką gamę odczynników i akcesoriów z tej dziedziny. Niektóre z firm, których produkty są oferowane to np. LP Italiana, Kima i Alpha Diagnostics.

Sklepy medyczne oferują produkty, które zaopatrują także gabinety fizjoterapii proponując meble, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment hydroterapii oraz wózki inwalidzkie i wiele innych.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w centrum zaopatrzenia zapewnia sprzęt dla gabinetów radiologicznych, aparaturę RTG, materiały radiologiczne, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Sprawdź
http://sklep.cezal.com.pl

Z kolei akcesoria i sprzęt stomatologiczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje ponad osiem tysięcy towarów skierowanych do stomatologów, specjalistów ortodoncji i pomocy stomatologicznych. Wszystkie produkty pochodzą od najlepszych firm, wśród nich są między innymi: Lascod, Nordiska, Microbrush. W ofercie są też produkty polskie, twórcy następujących marek np. Zhermapol czy Tzmo.
Oferowane towary jak materiały jednorazowego użytku np. amalgamaty i masy wyciskowe; wiertła, znieczulenia, amalgamaty oraz wszelkiego typu masy osłaniające czy akryle.

Przedstawiony tutaj niewielki opis asortymentu hurtowni zaopatrzenia medycznego to tylko wycinek tego, co można znaleźć nie tylko w sklepach sprzedaży, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, i w sprzedaży online.

Comments are closed.