Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej konstrukcji sromu lub innych partii okolic intymnych, masz problem z odczuwaniem satysfakcji w pożyciu erotycznym spowodowany zmianami lub deformacjami zewnętrznych narządów płciowych albo, z powodów subiektywnych, masz ochotę zmodyfikować wygląd miejsc płciowych – ginekologia estetyczna ma dla Ciebie wiele opcji, jakie w łatwy sposób rozwiążą Twoje bolączki oraz znacząco poprawią jakość funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród ciekawszych propozycji ginekologii estetycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem tego lasera rekomendowany bywa w wypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w przypadkach innych nieprawidłowości. Aphrodite jest wykorzystywany również w przypadku wielu odmiennych problemów ginekologicznych – szczegóły planowanego zabiegu i sposób jego dostosowania do konkretnej sytuacji ustalane będą w trakcie pierwszej konsultacji u ginekologa.

Wyniki zabiegu mogą przerosnąć oczekiwania, ponieważ zapewnia on przywrócenie prawidłowego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa doznawanie przyjemności erotycznej i zmniejsza bolączki powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu jest w praktyce bezbolesna i niezwykle szybka, Etap gojenia, porównując do tradycyjnych metod jest bardzo krótki, a dyskomfort z tym połączony – nieduży.

Polecamy:

Ginekolog-Michalik.pl

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg trwa najwyżej kwadrans i nie powoduje bólu. Polega on na wprowadzeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, jaki wywołuje obkurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a co za tym idzie – przywraca prawidłowe funkcjonowanie całego narządu.
Rezultatem może być polepszenie jakości życia oraz psychologicznej trwałości, a także radości życia.
Zaraz po leczeniu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do normalnych czynności.

Trapi Cię problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w trakcie uprawiania seksu, swędzenie lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię coraz większe kłopoty w odczuwaniu satysfakcji w kontaktach płciowych? Chcesz polepszyć estetykę warg sromowych? Masz kłopot z tolerowaniem estetyki Twoich okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl laser Aphrodite, jaki w 15 minut może usunąć Twoje bolączki, które do tej pory wydawały się być nierozwiązywalne.

Comments are closed.